Znalazł 95 tys., które jego żona schowała 50 lat temu.

ikona

Poznaj historię szczęściarza, który po 50 latach odnalazł 95 tysięcy dolarów i dwie małe laleczki schowane przez żonę. Ta historia Cię zaskoczy!

kukielki

To było małżeństwo z długim stażem, żyli ze sobą prawie 50 lat. Dzielili się wszystkim, cały czas spędzali razem i nie mieli przed sobą tajemnic. Była tylko jedna rzecz, o którą kobieta poprosiła męża – żeby nie zaglądał do starego pudełka po butach, które trzymała na górnej półce w szafie.

Mężczyzna spełnił prośbę żony i nie zastanawiał się nad zawartością pudełka. Przyjął po prostu, że to jedna z tych „babskich” spraw… Po wielu latach, gdy kobieta zachorowała i nie nie zostało jej już wiele czasu na tym świecie, poprosiła męża, aby zajrzał do pudełka.

Staruszek wrócił ze szpitala, poszedł do sypialni, znalazł pudełko, otworzył je i…. nie mógł uwierzyć własnym oczom! W środku były dwie małe szydełkowe kukiełki i 95 tys. dolarów!

“Ale… jak to? Dlaczego?” nie mógł znaleźć właściwych słów ani zrozumieć, skąd wzięły się pieniądze.

“Zanim się pobraliśmy” zaczęła wyjaśniać starsza pani, „moja babcia przekazała mi sekret szczęśliwego małżeństwa – nigdy się nie kłócić. Powiedziała, że za każdym razem, gdy się zezłoszczę, mam nic nie mówić i zrobić kukiełkę na szydełku.”

Mężczyzna wzruszył się mocno. W pudełku były tylko dwie laleczki  – jego żona była zła na niego tylko dwa razy w ciągu 50 lat! Uściskał ją i pocałował..

“Ale skąd się wzięły pieniądze?” zapytał.

“Oh, pieniądze…” odpowiedziała z uśmiechem, “zarobiłam sprzedając kukiełki.”

Musisz przyznać, że to urocza historia. Udostępnij ją znajomym!

[via blog.petflow]
15 października 2014

Podziel się swoją opinią