Samotna kobieta otrzymała niezwykły prezent na 100 urodziny!

babcia

Sprawdź jaki!

31 maja Winnie Blagdon skończyła 100 lat. Niestety, kobieta nie miała z kim świętować tego wyjątkowego dnia. Jej mąż George zmarł 30 lat temu. Para nigdy nie doczekała się wspólnych dzieci.

Na wieść o samotnej staruszce, pracownicy radia BBC Sheffield postanowili działać. Na jednym z portali społecznościowych założyli wydarzenie, na którym poprosili ludzi, aby przysłali kilka urodzinowych kartek Winnie. Odzew był niesamowity!

Dosłownie w kilka dni studio nagraniowe zostało „zalane” listami, kartkami i pocztówkami z życzeniami oraz prezentami. Na tym się nie skończyło!

Stacja radiowa wraz z opiekunami pani Blagdon zorganizowali jej przyjęcie urodzinowe z prawdziwego zdarzenia. W programie znalazło się zwiedzanie Ratusza i filiżanka herbaty z Burmistrzem. Winnie otrzymała również życzenia od samej królowej Elżbiety II oraz autografy aktorów z ulubionego serialu „Downtown Abbey”.

Sue Pinder, właścicielka rozgłośni, przyznała w wywiadzie, że Winnie nie mogła uwierzyć w te wszystkie dowody życzliwości, którymi została obdarzona.

Obejrzyj zdjęcia i film z tego wydarzenia! :)

babcia2
Foto

 

babcia3
Foto

 

listy
Foto

 

tort
Foto

 

 

babcia4
Foto

 

Wspaniała i wzruszająca historia, zgodzisz się ze mną?

Podeślij ją koniecznie swoim najbliższym!

[Via: Little Things]
3 czerwca 2015

Podziel się swoją opinią