Poznaj poruszające historie, który wydarzyły się… zwierzętom!

ikona

Zwierzęta nie mają uczuć? Nieprawda!

Suryia miała złamane serce, gdy umarli jej rodzice. Opiekunowie nie mogli zmusić 3 letniego orangutana nawet do jedzenia! Wszystko się zmieniło, gdy Suryia poznała Roscoe! Stary pies był chory i słaby, jednak małpa skupiła się na opiece nad psem i  pomogła mu wrócić do zdrowia. Obecnie para przyjaciół jest nierozłączna!
historie (1)

Poznaj dwójkę, która w naturalnych warunkach konkurowałaby ze sobą o jedzenie, jednak w parku wodnym są dobrymi znajomymi!
historie (13)

W każdą niedzielę pewien mężczyzna zabierał psa na mszę. Gdy zmarł, zwierzę pozostało wierne tradycji. Ksiądz uznał, że pies zachowuje się grzecznie i nie sprawia problemu.
historie (11)

5 lat po tym, jak huragan Katrina zniszczył dom Jennifer, kobieta dostała wiadomość, że znaleziono jej kota! Gdy ukochany pupil wrócił do domu, w mgnieniu oka zajął swoje ulubione miejsce :) Doskonale je pamiętał, nawet po tak długiej rozłące.
historie (8)

Kwibi wychowywany był w Anglii przez swojego właściciela. Gdy goryl miał 5 lat, Damien uznał, że najlepszym rozwiązaniem będzie wypuszczenie go na wolność. Po kilku latach Damien postanowił odwiedzić starego przyjaciela. Stojąc na brzegu rzeki, w miejscu gdzie się pożegnali, zagwizdał. Z dżungli wybiegł Kwibi! Właściciel wspomina tę chwilę, mówiąc, że było to wspaniałe przeżycie, gdy goryl spojrzał na niego. W jego oczach widział wdzięczność i miłość.
historie (7)

Podczas zawodów dla nurków Yang Yun myślała, że umrze, gdy arktyczna temperatura wody sparaliżowała jej nogi! Na szczęście ocalił ją wieloryb, który pomógł jej powrócić na powierzchnię!
historie (6)

„Jesteś dobra, kocham Cię” to ostatnie słowa, które do swojej właścicielki wypowiedziała afrykańska papuga Alex. Była ona mocno zaprzyjaźniona z właścicielką i zanim odeszła, w ten sposób ją pożegnała.
historie (5)

Sowa o imieniu Gandalf próbowała długo znieść jajko, lecz nigdy nic się z niego nie wykluło. W końcu właściciele podrzucili jej gęsie jajo, które z powodzeniem wysiedziała, a później wychowywała małą gąskę.
historie (4)

Przyznasz, że te historie ze zwierzętami w roli głównej są zaskakujące, ale i urocze, a na pewno pełne pozytywnych uczuć :)

Podziel się ze znajomymi tym bajkowym artykułem!

[Via Pulptastic]
30 października 2014

Podziel się swoją opinią