Najsłodsze pary na zdjęciach? Niemowlaki i psiaki!

ikona

Zobacz serię zdjęć, które sprawią, że twoje serce rozpłynie się w zachwycie. 

O takie słodziaki nietrudno. Wystarczy uchwycić moment, gdy między dzieckiem a psem nawiązuje się ta szczególna więź – przyjaźń na całe życie.

dzieci i psy (1)
Foto: Marisa Matluck Photography / marisamatluck.com

 

dzieci i psy (1)
Foto: Caroline Ghetes Photography / carolineghetes.com

 

dzieci i psy (2)
Foto: Caroline Tran / carolinetran.net

 

dzieci i psy (2)
Foto Nicole Polk / nicolepolkphotography.com

 

dzieci i psy (3)
Foto: Cathy Murai Photography / cathymurai.com

 

dzieci i psy (4)
Foto: Hanna Mac Photography / hannamac.com

 

dzieci i psy (5)
Foto: Whitney Summers Photography / whitneysummers.com

 

dzieci i psy (6)
Foto: Asiya / photographybyasiya.com

 

dzieci i psy (7)
Foto: Gretchen Davis Photography / gretchendavisphotographyblog.com

 

dzieci i psy (8)
Foto: Dinofa Photography / dinofa.com

 

dzieci i psy (9)
Foto: Amanda Patrice / amandapatrice.com

 

dzieci i psy (10)
Foto: Kristy / inspirationsphotography.com

 

dzieci i psy (11)
Foto: Morgan Henderson Photography / morganhendersonphotography.com

 

dzieci i psy (12)
Foto: Brittany Woodall / littlebloomstudio.com

 

dzieci i psy (13)
Foto: Asiya / photographybyasiya.com

Świetne zdjęcia, prawda? Udostępnij!

[via buzzfeed]
21 listopada 2014

Podziel się swoją opinią